• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

Bulunduğunuz Sayfa : Ana Sayfa / Pfizer'de Çalışmak / Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Nasıl başvuruda bulunabilirim?
Açık pozisyonlarımızı pfizercareers.com.tr ve kariyer.net üzerinden inceleyebilir ve başvurunuzu iletebilirsiniz. Bu portallar dışında farklı kaynaklardan başvuru kabul edilmemektedir.

Sürecimle ilgili nasıl bilgi alabilirim?
Sürece dahil olmanız durumunda süreç hakkında bilgilendirmeler İnsan Kaynakları tarafından telefon/mail yolu ile veya başvuruda bulunduğunuz portal üzerinden gerçekleştirilecektir.

İlanınıza başvuruda bulunma süresini kaçırdım, sürece nasıl dahil olabilirim?
Yayında olmayan ilanlarımıza başvuru alınmamaktadır, ilgili portalları takip ederek başvurunuzu ilanın aktif olması durumunda tamamlayabilirsiniz.

Management Trainee başvurularınız ne zaman başlıyor ve süreç nasıl ilerliyor?
Her yılın Aralık ve Mayıs aylarında Management Trainee ilanlarımızı ilgili portallarımız üzerinden yayınlanmaktadır. Sürece dahil olacak adaylarımız ile telefon/mail yolu ile iletişime geçilip süreç ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır.

Pfizer’de zorunlu/yaz dönemi stajımı yapmak istiyorum, nasıl başvurabilirim?
Pfizer’de kısa dönemli ve zorunlu staj programımız bulunmamaktadır. Üniversite öğrencilerine en az üç akademik dönem çalışacak şekilde çeşitli departmanlarda part-time çalışma imkanı sunuyoruz. Açık part-time pozisyonlarımızı kariyer.net üzerinden inceleyebilir ve başvurunuzu iletebilirsiniz.

Burada Sınır Yok
Açık Pozisyonlar
Sık Sorulan Sorular
SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.