• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

 Bulunduğunuz SayfaAna Sayfa / Pfizer Toplum Takımı Adıyaman’da 18 Okulu Ziyaret Etti

Gaucher hastalığı nedir?

Pfizer Toplum Takımı Adıyaman’da 18 Okulu Ziyaret Etti

​​​​​​​

12 yıldır Pfizer’in ‘gülümseyen yüzü’nü simgeleyen Toplum Takımı, geleneksel kelebek çanta kampanyasıyla bu kez Adıyaman’daki öğrencileri sevindirdi.

Adıyaman’da 18 okula düzenlenen etkinlikte, kırtasiye malzemeleriyle dolu okul çantası hediye edilen 500 öğrencinin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Pfizer çalışanlarının gönüllü destekleriyle çalışmalarını yürüten Pfizer Toplum Takımı, Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Adıyaman’da ziyaret ettiği 18 okuldaki minik öğrencilere; içinde kareli defter, çizgili defter, okuma kitabı, kurşun kalem, kırmızı kalem, etiket, silgi, pastel boya, suluboya, kuru boya, resim defteri, kalemtıraş, ataç, şeffaf dosya, yapıştırıcı, kalem kutusu ve bloknot bulunan 500 çanta hediye etti. Toplum Takımı, Kelebek Çanta projesi ile bugüne kadar toplamda 5000 çantayı sahipleriyle buluşturdu.

Toplum Takımı’nın gelenekselleşen kelebek çanta kampanyası çerçevesinde, Pfizer çalışanları tarafından hazırlanan çantalar, 28 Eylül 2010 Salı günü Toplum Takımı Gönüllülerince önce Adıyaman’ın Gerger İlçesi, ardından Kahta, Sincik ve Tut ilçelerindeki toplamda 18 ilköğretim okuluna aynı gün içerisinde dağıtıldı.

Pfizer Toplum Takımı 12 yaşında

Pfizer Türkiye’nin sosyal sorumluluk bilincinin temel değerlerinden biri olan “topluma saygı” ilkesi doğrultusunda kurulan Pfizer Toplum Takımı 12. yaşını kutluyor. Türkiye’de 1957 senesinden beri toplumsal projelere imza atan Pfizer Türkiye’nin tüm sosyal sorumluluk faaliyetlerini tek bir çatı altında toplamak amacıyla kurduğu takım, geçtiğimiz on iki yıllık süreçte 50.000’den fazla kişiye ulaştı. Eğitim ve sağlık alanında çalışmalar yapan Toplum Takımı bu on iki yılda 4 milyon TL üzerinde ilaç desteği ve nakdi destek sağladı.

SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.