• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

Bulunduğunuz Sayfa : Ana Sayfa / Pfizer Türkiye'de Yeni Medikal Direktör!

Pfizer Türkiye'de Yeni Medikal Direktör!

Pfizer Türkiye Medikal Divizyonu’nda Terapötik Alan Müdürü görevini başarıyla sürdürmekte olan Dr. Dilara Balkan Tezer, Pfizer Türkiye Medikal Direktörü olarak atandı.
27 Mayıs 2014, İstanbul, Dr. Dilara Balkan Tezer, bu göreviyle Pfizer Türkiye Yönetim Ekibine katılmanın yanı sıra Yenilikçi Ürünler portföyünün Medikal Lideri olarak görev yapacak. Dr. Dilara Balkan Tezer, 2003 yılında Pfizer ailesine Medikal Müdür olarak katılmış ve ardından Klinik Araştırmalar Müdürü, Ruhsatlandırma ve Fiyatlandırma Müdürü, Terapötik Alan Müdürü gibi çeşitli görevleri üstlenmiştir.
Dr. Dilara Balkan Tezer hakkında

Dr. Dilara Balkan Tezer, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1998 yılında mezun olmuştur. 2003 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Farmakoloji uzmanlığını almış, 2000-2003 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde MBA yapmıştır. 2003 yılında Pfizer ailesine Medikal Müdür olarak katılan Dr. Dilara Balkan Tezer, 2007 yılında Klinik Araştırmalar Müdürü, 2008-2009 yılları arasında Ruhsatlandırma ve Fiyatlandırma Müdürü olarak görev yapmıştır. 2009 yılından beri İnflamasyon, Üroloji, Eczane, Endokrinoloji, Akut ve Nadir Hastalıklar portföyünden sorumlu Terapötik Alan Müdürü olarak önemli projeleri üstlenmiş ve başarıyla görev yapmıştır.
SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.