• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

Bulunduğunuz Sayfa : Ana Sayfa / Pfizer Türkiye yine “En Gözde İlaç Şirketi”!

Pfizer Türkiye yine “En Gözde İlaç Şirketi”!

Bloomberg Businessweek Türkiye'nin altı yıldır gerçekleştirdiği “Türkiye'nin En Gözde Şirketleri” araştırmasında Pfizer Türkiye tüm sektörler içerisinde geçtiğimiz seneye göre iki basamak yükselerek 11. sırada yer aldı. 18 binden fazla öğrencinin katıldığı araştırmada bu yıl listeye giren tek ilaç şirketi Pfizer oldu.
21 Nisan 2014, İstanbul Bloomberg Businessweek Türkiye ve Realta Danışmanlık işbirliği çerçevesinde bu yıl altıncısı yapılan “Türkiye'nin En Gözde Şirketleri” araştırmasında Pfizer Türkiye 11. sırada yer aldı. Pfizer Türkiye, her yıl olduğu gibi bu yıl da, hem tüm sektörler arasında hem de ilaç sektöründe oluşturduğu öncü ve tercih edilen işveren kimliğini bir kez daha kanıtladı.
"En Gözde Şirketler" araştırması, Y kuşağının taleplerini en çok karşılayan şirketleri ortaya çıkarmak amacıyla Türkiye genelinde 89 farklı üniversitede öğrenim gören 18.635 öğrencinin görüşleri alınarak yapıldı. Araştırma, yeni neslin değişen beklentilerine ve onlara ayak uydurabilen şirketlerin sırlarına ışık tuttu. Araştırma kapsamında 50 gözde şirket seçildi. Pfizer Türkiye11. sırada yer aldı.
Araştırma sonuçlarına göre, insana değer veren, ücretlendirmenin yanı sıra adil bir çalışma ortamında çalışanlarına takdir, geribildirim ve kariyer fırsatları sunan şirketler, gençler tarafından daha çok tercih ediliyor.
Pfizer Türkiye, Kafkaslar ve Orta Asya İnsan Kaynakları Direktörü Bahar Özen Şansal “Pfizer’de bizler çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişiminin şirketin başarısıyla doğru orantılı olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda onlara değer katan ve sürekli gelişmelerini sağlayan bir ortam yaratmak üzere çalışıyoruz. Çalışanlarımız birçok konuyu Pfizer’de yaşayarak, deneyimleyerek öğreniyor bu nedenle Pfizer üniversite sonrası da bir okul niteliği taşıyor. Dünyanın lider ilaç firması olarak çalışanlarımıza sunduğumuz global kariyer fırsatları ile de lider yetiştiren bir okul şirketi olarak anılıyoruz. Türkiye’de ve tüm dünyada imza attığımız örnek çalışmalarla gözde bir şirket ve önde gelen bir işveren olma yolunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Pfizer Türkiye olarak, e-kariyer sayfamızwww.gelecek-var.com, sosyal medya hesaplarımız, gerçekleştirdiğimiz kampus ziyaretleri ve şirket davetleri ile gençlere pek çok farklı kanaldan ‘Pfizer’de Gelecek Var’ markasıyla buluşuyoruz. Öğrencilere okula devam ederken iş hayatının inceliklerini öğrenme fırsatı tanıyan part-time iş programımız Pfifty Pfifty ile geleceğin Pfizerliler’ini yetiştiriyor, Captain Pharma sanal iş yönetim yarışmamızla ilaç dünyasının dinamiklerini sektöre girmeden tanımalarını sağlıyoruz. Hem Pfizer’i tanımalarına hem ilaç sektörünü öğrenmelerine, bununla birlikte kendilerini iş yaşamına hazırlamalarına destek oluyoruz. Her yıl gençler tarafından en beğenilen ve en çok çalışılmak istenen şirketler arasında gösterilmekten dolayı gurur duyuyoruz. Yenilikçi insan kaynakları projelerimizin, ,geleceğin liderlerini yetiştirmeyi odağa koyan İK anlayışımızın ve elbette tüm Pfizer ailesinin bu başarıdaki payı büyük. Bu yıl bizi yine ilaç sektörünün bir numaralı şirketi olarak seçtikleri için ‘geleceğin lider ve yöneticileri’ olarak görev alacak tüm üniversite öğrencilerine teşekkür ederim” dedi.
SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.