• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

Bulunduğunuz Sayfa : Ana Sayfa / Pfizer Türkiye Onkoloji İş Birim Liderliği’ne Mehmet Yetiş Atandı

Pfizer Türkiye Onkoloji İş Birim Liderliği’ne Mehmet Yetiş Atandı

İlaç sektöründe pazarlama ve satış alanlarında yöneticilik pozisyonunda bulunmuş olan Mehmet Yetiş, Pfizer Türkiye’nin yeni Onkoloji İş Birimi Lideri oldu.

4 Şubat 2014, İstanbul Daha önce farklı ilaç firmalarında ürün müdürlüğü, satış ve pazarlama yöneticiliği gibi görevlerini başarıyla yürütmüş olan Mehmet Yetiş yeni görevinde Türkiye Onkoloji İş Birimi’nin satış ve pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Pfizer Türkiye liderlik takımında yer alan Mehmet Yetiş yeni göreviyle ilgili şunları söyledi: “Kanser önemi giderek artan bir sağlık ve yaşam sorunu durumundadır. Pfizer Onkoloji olarak devlet, hasta, hasta yakınları, doktorlarımız gibi kanseri yenmeye çalışan farklı paydaşlarla işbirliğini temel alan bir birimin parçasıyız. Yenilikçi yaklaşımımız, bilimsel gücümüz, değer katan çalışanlarımızla vizyonumuz 2020 itibariyle onkoloji alanında lider şirket olmak. En önemli önceliklerimizden biri her hastaya standart bir tedavinin verilmesi yerine her birey özelinde tedaviyi farklılaştırmak ve hastanın hayatına daha çok değer katmak. Ben de onkoloji alanında engin deneyimlere sahip, yeniliklere öncülük yapan Pfizer ekibine katacaklarım için heyecanlıyım ve böyle bir ekibin parçası olduğum için gurur duyuyorum. ”

Mehmet Yetiş hakkında
Mehmet Yetiş ODTÜ Biyoloji Bölümü’nden lisans ve yüksek lisans derecesine sahiptir. Kariyerine Roche’da başlayan Mehmet Yetiş; Ürün Müdürü, Bölge Saha Satış Müdürü, İş Birimi Yöneticisi gibi pozisyonlarda bulunmuştur. On yılı aşkın ilaç sektörü kariyeri boyunca birçok liderlik pozisyonunda görev yapmıştır. Bundan önceki görevinde Roche bünyesinde İş Birimi Yöneticisi olarak görev yapmış olan Mehmet Yetiş, evlidir ve iki çocuğu vardır.

SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.