• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

Bulunduğunuz Sayfa : Ana Sayfa / Pfizer Türkiye Kurumsal İletişim Müdürlüğü’ne Seda Tamur Oğralı atandı

Pfizer Türkiye Kurumsal İletişim Müdürlüğü’ne Seda Tamur Oğralı atandı

Pfizer içerisinde farklı görevlerde rol almış olan Seda Tamur Oğralı, Pfizer Türkiye’nin yeni Kurumsal İletişim Müdürü oldu. Şimdiye kadar Pfizer Türkiye’nin işveren markasının yaratılmasında ve eğitim strateji ve programlarının belirlenmesinde rol almış olan Seda Tamur Oğralı Nisan 2015 itibariyle yeni görevine başladı.

7 Mayıs 2015, İstanbul Kariyeri boyunca ağırlıklı olarak İnsan Kaynakları departmanında Pfizer Türkiye işveren markasının yaratılmasına ve çok sayıda yenilikçi projelere liderlik etmiş olan Seda Tamur Oğralı, 2012’den bu yana LEAD (Kurumsal Eğitim ve Gelişim) ekibinde eğitim stratejilerinin oluşturulması konusunda çalışmaktaydı. Pfizer Türkiye’de çeşitli platformların geliştirilmesi ve yürütülmesine liderlik etmiş olan Seda Tamur Oğralı Kıdemli LEAD Uzmanı olarak görev yapmaktaydı.

Pfizer Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Seda Tamur Oğralı şunları söyledi: “Kurumsal iletişim benim için yeni bir alan olmakla birlikte, şimdiye kadar ilgiyle takip ettiğim ve şirketlerin kurumsal itibarı açısından değerine inandığım bir alan. Kurumsal, global ve sektöründe öncü bir kurum olan Pfizer’de yine alanının en iyisi bir ekiple birlikte yeni projelere imza atacağım için mutluyum. Pfizer’in en önemli hedefi bireylerin sağlıklarını koruyarak, hastalıklarını tedavi ederek veya sağlığı daha iyi yöneterek ‘daha sağlıklı bir yaşam’ ve bu insanlardan oluşan ‘daha sağlıklı bir toplum’ yaratabilmek. Yeni görevim bana bu çalışmaların hem daha fazla sayıda kişinin hayatına dokunması hem de daha çok sayıda insana duyurulması için çalışma fırsatı verecek. Bundan dolayı şanslı olduğumu düşünüyorum.”

Seda Tamur Oğralı hakkında
2001 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olan Seda Tamur Oğralı, 2004 yılında University of Texas’tan Halka İlişkiler ve Gazetecilik dallarında yüksek lisans diploması aldı. 2008 yılında Pfizer ailesine İnsan Kaynakları İş Ortağı olarak katıldıktan sonra; PGS, Satış & Pazarlama Takımları ve Kurumsal Strateji & İş geliştirme divizyonlarından sorumlu olarak çalıştı. 2011 yılında mevcut sorumluluklarına ek olarak Türkiye İşe Alım Müdürü (Talent Acquisition Manager) sorumluluğunu üstlenen Seda Tamur Oğralı, Pfizer’in Global Talent Acquisition Takımı’nın da üyesi oldu. 2012’den bu yana Türkiye Eğitim Takımı’nın bir parçası olarak Kıdemli LEAD Uzmanı olarak çalışmaktadır ve Yönetici & Çalışan seviyesindeki eğitim programlarının tasarımı, uygulanması ve takibinde sorumluluk üstlenmiştir. Seda Tamur Oğralı bu görevi sırasında ayrıca bir dönem GCO Avrupa Eğitim Takımı Lideri olarak görev yapmış ve Eylül 2014-Ocak 2015 arasında geçici olarak Kurumsal Eğitim ve Gelişim (LEAD) Müdürü olarak görev almıştır.

SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.