• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

Bulunduğunuz Sayfa : Ana Sayfa / Pfizer Türkiye, daha sağlıklı bir yaşam için Sen Çok Yaşa Günü’nü Ortaköy Meydanı’nda kutladı!

Pfizer Türkiye, daha sağlıklı bir yaşam için Sen Çok Yaşa Günü’nü Ortaköy Meydanı’nda kutladı!

Pfizer Türkiye, Sen Çok Yaşa Günü’nü 30 Eylül'de İstanbul, Ortaköy Meydanı’nda çok sayıda ziyaretçinin katılımıyla kutladı. Katılımcılar gün boyunca sağlıkları hakkında merak ettikleri birçok soruya yanıt alırken, uzman diyetisyenler, spor eğitmenleri ve doktorların danışmanlığında daha sağlıklı bir yaşama adım attı.

30 Eylül 2014, İstanbul Pfizer Türkiye’nin Beşiktaş Belediyesi’nin desteğiyle gerçekleştirdiği Sen Çok Yaşa Günü’nde halka açık etkinliklerde katılımcılar, sağlıklı yaşam ve düzenli egzersiz, sağlıklı beslenme gibi konularda bilgilendi. Pfizer’in, her yaşta daha sağlıklı bir yaşam için gerekli olan tarama, beslenme, egzersiz ve hastalıklardan korunma olmak üzere 4 tema üzerine odaklandığı etkinlik büyük ilgi gördü.

Ortaköy Meydanı’nda ziyaretçiler farklı konularda bilgilenirken, düzenlenen yarışmalarla eğlendiler ve etkinlik sonundaki mini konserle keyifli bir gün geçirdiler. Alanda 10 farklı hastalık hakkında bilgilendirici stantlar, sağlıklı atıştırmalıklar, egzersiz alanı, çocuk parkı, vücut kitle indeksi ve tansiyon ölçümü bölümleri yer aldı. Hekimlerden öneri ve yorumlar, profesyonel spor eğitmenleri eşliğinde pilates dersleri, uzman diyetisyenlerin beslenme tavsiyeleri ile belirlenen bölümlerin tamamını ziyaret edenler, sağlıklı yaşama bir adım atmış oldu.

Pfizer Türkiye Genel Müdürü Elif Aral Sen Çok Yaşa Günü’nün Pfizer için önemine şu sözlerle değindi. “Hepimiz yaşlanıyoruz. Yaşam süreleri uzarken yaşam kalitesinde de artış bekleniyor. Orta yaş üstü bireylerin ülke nüfuslarındaki oranı artarken, insanların yaşlanma hakkında duygu ve düşüncelerini daha çok konuşabilmesi ve mutlu bir yaşlılık dönemi için hazırlanmaları giderek önem kazanıyor. Pfizer Türkiye de bu projeyle toplumun tümünü kucaklayarak sağlıklı yaşlanmaya vurgu yapıyor, yaşamları daha fazla yıl, yılları daha fazla yaşamla doldurmak için ‘Sen Çok Yaşa’ diyor.”

Pfizer Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Yasemin Ayginin, “Biz Pfizer’de görevimizin dünyanın dört bir yanında daha çok sayıda kişiye ulaşarak, onların dolu dolu uzun bir ömür yaşamalarına yardım etmek olduğuna inanıyoruz. Çocukları, gençleri ve yaşlıları hastalıklardan koruyarak, hasta olduklarında iyileşmelerini sağlayarak, yaşam kalitelerini artırıp dolu dolu yaşayabilecekleri sağlıklı bir yaşama kavuşmaları için çalışıyoruz. Bir sağlık kuruluşu olarak milyonlarca insanın hayatına dokunan bir iş yapıyoruz. Sen Çok Yaşa Günü’nde de bir kez daha yaşamlara dokunmak istiyor, sağlığa bakış açısına yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyoruz. Bizim için bu son derece önemli günde, 30 Eylül Sen Çok Yaşa Günü’nde herkesi bizimle birlikte olmaya ve stantlarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz” diye konuştu.

SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.