• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

Bulunduğunuz Sayfa : Ana Sayfa / Pfizer Türkiye’ye Yeni Onkoloji İş Birimi Lideri

Pfizer Türkiye’ye Yeni Onkoloji İş Birimi Lideri

Temmuz 2013 tarihinden beri Bölgesel Onkoloji Marka Direktörü olarak görev yapan Necati Sebe, Türkiye Onkoloji İş Birimi Lideri olarak atandı.
6 Ağustos 2014, İstanbul, Temmuz 2013’ten beri Doğu Avrupa Bölgesi’nde Onkoloji Marka Direktörü görevini başarıyla yürütmekte olan Necati Sebe yeni görevinde Türkiye Onkoloji İş Birimi’nin satış ve pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.
Necati Sebe yeni göreviyle ilgili şunları söyledi: “Hastalarımız, hasta yakınları, doktorlarımız ve devlet kurumları gibi kanseri yenmeye çalışan farklı paydaşlarla işbirliğini temel alan Pfizer Onkoloji gibi bir birimin parçası olmak bana mutluluk veriyor. Pfizer Onkoloji olarak birinci önceliğimiz hastalarımızın hayatına değer katacak kişiye özel tedaviler gibi yenilikçi tedaviler geliştirmek ve farklı paydaşlarla ortaklıklar yaparak onkoloji alanında yeniliklere öncülük yapabilmek.”
Necati Sebe hakkında
Necati Sebe Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Kariyerine Eli Lilly’de başlayan Necati Sebe; stratejik planlama ve satış departmanlarında çeşitli görevler aldıktan sonra Abbott’a transfer olmuştur. Abbott Batı Avrupa-Kanada bölgesinde finans departmanında aldığı rolden sonra iş mükemmelliği müdürlüğü görevini almış ve daha sonra Abbott Türkiye bünyesinde ürün müdürü, grup ürün müdürü, Onkoloji ve İnflamasyon alanlarında bölüm müdürü olarak görev yapmıştır. On yılı aşkın ilaç sektörü kariyeri boyunca birçok liderlik pozisyonunda bulunmuştur. Bundan önceki görevinde Pfizer bünyesinde EURIT Bölgesi Onkoloji Marka Direktörü olarak görev yapmış olan Sebe, evlidir ve 1 çocuğu vardır.
SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.