• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

 Bulunduğunuz SayfaAna Sayfa / Pfizer Türkiye’den yurtdışına bir yönetici ataması daha

Gaucher hastalığı nedir?

Pfizer Türkiye’den yurtdışına bir yönetici ataması daha

​​​​​​​

1994 yılından beri Pfizer Türkiye’nin, 2007 yılından itibaren de Türkiye’nin 10 ülkeden sorumlu bölge üssü olması ile birlikte Pfizer Türkiye-İsrail-CauCAR Bölgesi’nin İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini başarıyla yürüten Yeşim Özyurtçu, 1 Şubat tarihi itibariyle Pfizer Avrupa Gelişen Pazarlar İnsan Kaynakları Direktörü olarak göreve başladı.
Yeşim Özyurtçu, yeni görevinde Avrupa Gelişen Pazarlar İş Birimi bünyesinde, yeni insan kaynakları servislerinin uygulanmasından ve bu uygulamaların insan kaynakları iş stratejilerine uygunluğundan sorumlu olacak.

Yeşim Özyurtçu’nun yeni görevi ile Pfizer Türkiye’nin bugüne kadar elde ettiği İnsan Kaynakları uygulamalarındaki başarısı ve lider yetiştirme becerisinin altı bir kez daha çizilmiş oldu. Dünya Pfizer’leri içerisinde başarılı çalışmaları ve yetiştirdiği lider yöneticiler ile en fazla güven duyulan ülkelerden biri olan Pfizer Türkiye’nin bu atama ile birlikte uluslararası alanda görevlerini başarıyla sürdüren 27 üst düzey yöneticisi oldu.

Yeşim Özyurtçu Kimdir ?

Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Yeşim Özyurtçu, kariyerine 1985 yılında Pfizer Türkiye’de Yönetici Asistanı olarak başladı. Özyurtçu, Yönetici Asistanlığı görevinden 1988 yılında Personel Müdür Yardımcısı olarak atanmasının ardından 1991 yılında İnsan Kaynakları Müdürü olarak göreve başlamış, 1994 yılında ise İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine getirilmişti. 2007 yılında İsrail, 2008 yılından itibaren de Kafkasya ve Orta Asya ülkelerinin bulunduğu toplam 8 ülkeyi kapsayan CauCAR Bölgesi’nin (Caucasus & Central Asia Region) yönetim sorumluluğunun Pfizer Türkiye’ye verilmesini takiben Özyurtçu, Pfizer İnsan Kaynakları Direktörlüğü’nün yanı sıra Türkiye-İsrail- Caucar IK Bölge Direktörlüğü görevini yürütmekteydi.

SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.