• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

Bulunduğunuz Sayfa : Ana Sayfa / Pfizer Türkiye’den New York’a yönetici transferi!

Pfizer Türkiye’den New York’a yönetici transferi!

Tüm dünyadaki Pfizer organizasyonları içerisinde bir lider okulu olarak tanınan ve şimdiye kadar çok sayıda Türk yöneticiye global pozisyonları emanet eden Pfizer Türkiye, yeni bir transfer gerçekleştirdi. Pfizer Asya-Pasifik ve Çin bölgesinin yeni Medikal Lideri Dr. Emre Aldinç oldu.
21 Nisan 2014, İstanbul 2008 yılından bu yana Pfizerli olan Dr. Emre Aldinç yeni görevini New York merkezli olarak yürütecek. Dr. Emre Aldinç yeni pozisyonunda Ağrı/Nöroloji, Kardiyovasküler/Metabolik ile Kadın/Erkek Sağlığı alanlarındaki medikal süreçlerin yürütülmesinden sorumlu olacak.
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Emre Aldinç, Pfizer’e 2008’de medikal müdür olarak katılmıştı. Pfizer portföyündeki çeşitli ürünlerin Türkiye lansmanını başarıyla gerçekleştirmiş olan olan Emre Aldinç Mayıs 2013’ten bu yana gelişen pazarlar EURIT (Avrupa, Rusya, Hindistan, Türkiye) bölgesinden sorumlu Medikal Direktör olarak çalışmaktaydı.
Dr. Emre Aldinç hakkında
2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Emre Aldinç 2007 yılında Ortopedik Cerrahi alanında uzmanlık eğitimini tamamladı. Çeşitli araştırma projelerinde araştırmacı olarak yer almış olan Emre Aldinç 2004-2007 yılları arasında Türkiye Voleybol Federasyonuna bağlı Sağlık Komitesi üyeliği ve Türkiye Ulusal Voleybol Takımları resmi hekimliğini de üstlendi.
SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.