• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

Bulunduğunuz Sayfa : Ana Sayfa / Pfizer Türkiye’den Avrupa’ya yeni atama

Pfizer Türkiye’den Avrupa’ya yeni atama

Müge Özdemir Pfizer Global Ticari Operasyonlar Avrupa Bölgesi Pazarlama Etkinlikleri Takım Lideri olarak  Türkiye, Yunanistan, İsviçre, Avusturya, Romanya, Ukrayna, Kafkaslar ve Kazakistan, Slovenya, Sırbistan, Hırvatistan, Bosna/Hersek, Bulgaristan, İsrail,  Estonya, Letonya, Belarus, Macaristan, Slovakya, Çek, Belçika, İrlanda, Polonya, Portekiz, Hollanda, Danimarka, Finlandiya, Norveç, İsveç’ten sorumlu olacak.
1997 senesinde Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Müge Özdemir, 1998 yılında Kongre ve Organizasyonlar Kordinatörü olarak Pfizer Türkiye’ye katıldı. Ağustos 2003’te Pazarlama Enformasyon Yöneticisi olarak atanan Müge Özdemir, Ağustos 2008’de Ürün Müdürü oldu. Kasım 2010’dan Aralık 2011’e kadar Kıdemli Ürün Müdürü olarak görev yapan Müge Özdemir, Aralık 2011’de Pazarlama Hizmetleri Müdürü oldu. Müge Özdemir Ağustos 2013’ten sonra Kurumsal ve Pazarlama Etkinlikleri Müdür olarak görev yaptı ve son olarak Pfizer Global Ticari Operasyonlar Avrupa Bölgesi Pazarlama Etkinlikleri Takım Lideri oldu.
Pfizer Global Ticari Operasyonlar Avrupa Bölgesi Pazarlama Etkinlikleri Takım Lideri Müge Özdemir, yeni görevi hakkında şunları söyledi: “Pfizer Türkiye’de, birlikte çalıştığımız tüm paydaşlarımıza kusursuz ve kesintisiz hizmetler sağlamayı hedefliyoruz. Bu nedenle iş modellerimizi de iş ihtiyaçlarına paralel şekilde sürekli geliştiriyoruz. Yeni görevimde Global Ticari Operasyonlar Avrupa Bölgesi Pazarlama Etkinlikleri Takım Lideri olarak bu vizyonla Pfizer içerisinde edindiğim  deneyimi, farklı zorluk ve fırsatları barındıran daha geniş bir bölgede, daha fazla Pfizer çalışanıyla buluşturma şansı bulacağım için mutluyum.”
SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.