Skip directly to content

Pfizer PetStar 2013 Takvimi yeni yıldızlarını bekliyor!

 

2013 PetStar Takvimi Fotoğraf Yarışması başladı! Pfizer Türkiye Hayvan Sağlığı’nın bu yıl sekizincisini düzenlediği PetStar Takvimi Fotoğraf Yarışması’na Facebook üzerinden başvurular ve oylama devam ediyor. Dileyen tüm kedi ve köpek sahipleri, sevimli dostlarının fotoğraflarını Facebook üzerinden paylaşıp, yarışmaya katılabiliyor.

03 Aralık 2012, İstanbul - Pfizer Türkiye Hayvan Sağlığı’nın herkesin katılımına açık olarak 8 yıldır aralıksız düzenlediği PetStar Takvim Yarışmasına 23 Aralık’a kadar başvuru yapılabilecek. Katılımcıların ve jürinin oylarıyla dereceye giren sevimli yıldızlar 2013 Pfizer PetStar takviminde yıl boyu hayvan dostlarıyla birlikte olacak.

Evinizin yıldızı yarışsın, ödüller kazansın!

Facebook üzerinden yapılan yarışmada katılımcılar, fotoğraflarını 4 hafta boyunca sisteme girebilirken, isteyen herkes sayfaya yüklenen birbirinden güzel kedi ve köpek fotoğraflarını oylayabiliyor. Yarışmaya katılmak isteyenler,http://bit.ly/PetStar13 adresine girerek, sevimli dostlarına ait yüksek çözünürlüklü istedikleri sayıda fotoğrafla başvuruda bulunabiliyorlar.

Oylama sürecinin ardından en çok oy alan 100 fotoğraf belirlenecek. Beş kişilik jürinin incelemesi sonucunda bu fotoğraflar arasından en çok oyu alan 24 fotoğraf seçilecek. Takvimde yer alacak 12 kedi ve 12 köpek fotoğrafı, bu yılın PetStar 2013 Özel Masa Takvimi'nde yer alacak ve sahipleriyse çeşitli hayvan bakım ürünlerinden oluşan “PetStar” Seti kazanacak.

Sevimli dostlarımızın Pfizer PetStar 2013 Takviminde yer alması için başvuru adresi: http://bit.ly/PetStar13.

Geçen yılki Petstar Takvimi Fotoğraf Yarışması’na 85 bin 388 kullanıcı, birbirinden güzel 13 bin 757 kedi ve köpek fotoğrafını PetStar 2012 uygulamasına yükleyerek ya da oy kullanarak katıldı. Yarışmada toplam 402 bin 103 oy kullanılmıştı.