Skip directly to content

Pfizer PetStar 2012 Takvimi Yeni Yıldızlarını Bekliyor!

2012 PetStar Yarışması başladı! Pfizer Türkiye’nin bu yıl yedincisini düzenlediği PetStar Takvim Yarışmasına başvurular devam ediyor. Dileyen tüm kedi ve köpek sahipleri, sevimli dostlarının fotoğraflarını http://www.facebook.com/PfizerTurkiye adresinden paylaşıp, yarışmaya katılabilir.

25 Kasım 2011, İstanbul- Pfizer Türkiye Hayvan Sağlığı’nın herkesin katılımına açık olarak 7 yıldır aralıksız düzenlediği PetStar Takvim Yarışmasına 18 Aralık’a kadar başvuru yapılabilecek. Katılımcıların ve jürinin oylarıyla dereceye giren en sevimli adaylar 2012 Pfizer PetStar takviminde yıl boyu hayvan dostlarıyla birlikte olacak.

 

Bu yıl yarışma Facebook üzerinden yapılan yarışmanın katılımcıları, sayfaya yüklenen kedi ve köpek fotoğraflarını oylayabiliyor. Yarışmaya katılmak isteyenlerin http://www.facebook.com/PfizerTurkiye adresine girerek, sevimli dostlarına ait yüksek çözünürlüklü bir fotoğrafla başvuruda bulunması yeterli. Tüm kedi ve köpek sahibi hayvan severlerin katılımına açık olan elemelerde takvime girmeye hak kazanan dostlarımızın birbirinden güzel fotoğrafları tüm yıl boyunca masaları süslerken, Pfizer Türkiye Hayvan Sağlığı tarafından kendilerine bakım ürünleriyle dolu bir PetStar seti gönderilecek.

Sevimli dostlarımızın Pfizer PetStar 2012 Takviminde yer alması için başvurular http://www.facebook.com/PfizerTurkiye adresine yapılacak.