• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

 Bulunduğunuz SayfaAna Sayfa / Pfizer Kolombiya’ya Türk yönetici

Gaucher hastalığı nedir?

Pfizer Kolombiya’ya Türk yönetici

​​​​​​​

Sektörde ve Pfizer dünyasında lider okulu olarak nitelendirilen Pfizer Türkiye yurtdışına gönderdiği yöneticilere bir yenisini daha ekledi. Pfizer Türkiye bünyesinde Anti-İnfektif Takımı Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Sinan Atlığ, Pfizer Kolombiya’ya Uzmanlık ve Onkoloji İş Birimi Direktörü olarak atandı. Atlığ, böylece Pfizer bünyesinde global bir pozisyona atanan 36. Türk yönetici oldu.

16 Şubat 2012, İstanbul - 1 Ocak 2012 itibariyle görevine başlayan Sinan Atlığ, yeni görevini Bogota, Kolombiya’dan yönetecek. Atlığ, görevi kapsamında Pfizer Kolombiya’nın satışının %52’sinden sorumlu genel müdür yardımcısı olarak çalışacak. Atlığ daha önce Pfizer Türkiye bünyesinde Anti-İnfektif Takımı Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapıyordu.

Dünya Pfizer’leri içinde başarılı çalışmaları ve yetiştirdikleri lider yöneticiler ile en fazla güven duyulan ülkelerden biri olan Pfizer Türkiye’nin bugüne kadar yetiştirdiği yöneticiler arasında dünyanın dört bir yanındaki Pfizer’lerde önemli görevlere gelen 36 Türk yönetici var. Bunlar arasında, ülke genel müdürlüğü, bölge liderliği gibi çok önemli üst düzey görevlere gelen Türk yöneticiler de mevcut.

Sinan Atlığ hakkında

Koç Üniversitesi İktisadi-İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü mezunu olan Sinan Atlığ, yüksek lisansını Yıldız Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Bölümünde tamamladı. 2000 yılında Pfizer’e Stratejik Planlama ve Enformasyon Birimi’nde Proje Müdürü olarak katılan Atlığ, Aralık 2001’de Ürün Müdürü olarak atanmış ve Aralık 2007 itibariyle Pazarlama Enformasyon Birimi Müdürü sorumluluğunu üstlenmiştir. 1 Ocak 2009’dan bu yana ise Anti-İnfektif Takımı Satış ve Pazarlama Müdürü görevini sürdürmüştür.

SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.