• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

 Bulunduğunuz SayfaAna Sayfa / Pfizer, Hacettepe Üniversiteli Araştırmacıları ABD’deki Ar-Ge merkezlerine staja gönderiyor

Gaucher hastalığı nedir?

Pfizer, Hacettepe Üniversiteli Araştırmacıları ABD’deki Ar-Ge merkezlerine staja gönderiyor

​​​​​​​

Ankara’dan Amerika’ya uzanan inovasyon köprüsü

01.07.2010 Pfizer Türkiye, geçtiğimiz yıl Türkiye’deki Ar-Ge ortamının geliştirilmesi ve ilaç keşfinin önünün açılması hedefiyle, Hacettepe Üniversitesi ile Türkiye ilaç sektöründeki ilk akademi-sanayi işbirliği projesini başlatmıştı. Bu proje kapsamında yürüttüğü bir dizi program çerçevesinde şimdi de Hacettepeli iki tıp doktoru araştırmacıyı Pfizer’in en önemli biyomedikal Ar-Ge merkezlerinden Connecticut Groton’a ve protein bazlı yeni ilaç keşiflerinde öncü Ar-Ge merkezi San Francisco Rinat’a staja gönderiyor.

Hacettepeli araştırmacıların stajı 2 ay sürecek ve Facebook’tan izlenebilecek

Dünyada ve Türkiye’de Ar-Ge çalışmalarının geliştirilmesine öncülük eden projeleri ile Pfizer Türkiye, akademi-sanayi işbirliklerinde öncü bir rol üstleniyor. İlaç keşfi ve geliştirilmesi alanında bilim insanlarımızın projelerine küresel bilim dünyasının kapılarını açan Pfizer-Hacettepe Üniversitesi işbirliği kapsamında, Temmuz ayında Hacettepeli iki tıp doktoru araştırmacı Pfizer’in ABD’deki Ar-Ge laboratuarlarından Groton ve Rinat’a staja gidiyor.

SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.