• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

Bulunduğunuz Sayfa : Ana Sayfa / Pfizer Global Yerleşik Ürünler, Doğu Avrupa Bölge Başkanlığı görevine Türk yönetici

Pfizer Global Yerleşik Ürünler, Doğu Avrupa Bölge Başkanlığı görevine Türk yönetici

Pfizer, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu, Doğu Avrupa bölgesindeki 25’e yakın ülkenin yönetimini bir Türk’e emanet etti. Berk Gürdoğan, küresel çapta gerçekleşen yeni yapılanma kapsamında Pfizer Global Yerleşik Ürünler, Doğu Avrupa Bölge Başkanı pozisyonuna getirildi.
05 Aralık 2013, İstanbul - Berk Gürdoğan yeni görevinde Slovenya’dan, Moğolistan’a kadar, Türkiye, Romanya, Ukrayna, tüm Balkan ülkeleri ve Kafkasya ile Orta Asya’daki diğer birçok ülkede yaklaşık 25 milyar dolarlık bir pazar içinde Pfizer’e liderlik edecek. 1 Ocak 2014 itibariyle yeni görevine başlayacak olan Berk Gürdoğan, bölge üssü olarak İstanbul’u belirledi.
Berk Gürdoğan yeni görevi hakkında şunları söylüyor: “Bünyesinde çok farklı kültürleri, ekonomileri ve sağlık sistemlerini barındıran, yüksek potansiyele sahip bir bölgede görev yapacak olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Ülkemizin de içinde yer aldığı bu büyük bölgede, temel misyonum; Pfizer’in daha sağlıklı bir yaşam için tüm paydaşlarda katma değer yaratmasını ve tüm ülkelerde farklı aşamalarda olan sağlık sistemlerinin gelişime katkıda bulunmasını sağlamak.”
Berk Gürdoğan hakkında
1992 yılında İTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezunu olan Berk Gürdoğan Koç Üniversitesi’nden Executive MBA derecesine sahiptir. Pfizer Türkiye ekibine 1995 yılında katılan Gürdoğan Pfizer bünyesinde pazarlama, satış, stratejik planlama, erişim, sağlık politikaları ve kamu ilişkileri alanında Proje Yöneticiliği, Ürün Müdürlüğü, Stratejik Planlama ve Enformasyon Müdürlüğü, Satış-Pazarlama Müdürlüğü, Kurumsal İlişkiler Direktörlüğü, İş Birimi Direktörlüğü ve Kafkaslar, Orta Asya ve Doğu Avrupa Bölge Direktörlüğü deneyimine sahiptir.
Pfizer Türkiye’nin bugüne kadar yetiştirdiği yöneticiler arasında halen dünyanın dört bir yanındaki Pfizer’lerde önemli görevlere gelen 40’ın üzerinde Türk yönetici bulunuyor. Bunlar arasında, ülke genel müdürlüğü, bölge başkanlığı gibi çok önemli üst düzey görevlere gelen Türk yöneticiler de mevcut.
SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.