Skip directly to content

Pfizer “İyi ki Varsınız” Veli Toplantısında Sağlıklı Saatler

 

“Daha sağlıklı bir yaşam, en yakınlarımızdan başlar” diyen Pfizer Türkiye ekibi, 27 Nisan’da çalışanların ailelerinin katıldığı bir “veli toplantısı” düzenledi. Nisan ayında Aşı Haftası’nda yapılan toplantıda, çocuklarının çalıştıkları yeri görmenin yanı sıra sağlık kontrolünden geçen anne-babalar zatürre aşısı da oldular. 

21 Mayıs 2012, Istanbul-Etkinlikte Pfizer Türkiye’nin terasında bir araya gelen veliler, birbirleriyle tanışıp sohbet ettiler, sonra da “Pfizer Okul Gezisi” yaparak çocuklarının çalıştıkları yeri ve işlerinde neler yaptıklarını görerek iş arkadaşlarıyla tanıştılar. Daha sağlıklı bir yaşam için çalışan Pfizer Türkiye’nin tarihçesi ve sosyal sorumluluk alanında gerçekleştirdiği projeler hakkında bilgi alan veliler ile yetişkin sağlığıyla ilgili önemli konu başlıkları da paylaşıldı.

Doktor ve hemşire gözetiminde mini sağlık kontrolünden geçen veliler arasından dileyenler ve uygun görülenler zatürre aşılarını yaptırma fırsatı elde ettiler. Veliler, onları çocuklarının okul yıllarına götüren bu hoş uygulama konusunda gurur ve mutluluklarını belirttiler.

Pfizer Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Yasemin Ayginin gerçekleştirdikleri “İyi ki Varsınız” veli toplantısı ile ilgili şunları söyledi: “Pfizer Türkiye olarak, başarımızın ardında yatan en önemli faktörün, çalışanlarımız olduğunun ve gelecekteki başarımızın kaynağının da çalışanlarımız olacağının bilincinde olan bir kurumuz. Pfizer ailesi olarak çalışanlarımız ve yakınlarıyla bir araya geldiğimiz bu farklı etkinlikten büyük keyif aldık. Bu toplantıyı hem çalıştığımız yeri tanıtmak hem de anne ve babalarımızın sağlıkları ile ilgili bilgi vermek için düzenledik. Aile büyüklerimizle birlikte hem bir aile olduğumuz duygusunu iyice pekiştirdik hem de anne-babalarımızın sağlıklarına bir nebze de olsa katkıda bulunma fırsatını yakaladık. Aileler bizimle gurur duydu, biz de ailelerimizle…”