Skip directly to content

Pfizer’den Türk Yöneticiye Great Manager Ödülü!

Farklı ülkelerde iletişim, sonuç elde etme, yeteneği yönetme ve geleceği şekillendirme gibi özellikleri çerçevesinde seçilen Pfizer yöneticilerine verilen Great Manager Ödülüne bu yıl Türkiye’den Tolgay Sevimsavur layık görüldü.

28 Ağustos 2014, İstanbul, Bu yıl tüm dünyada 150’den fazla ülkede bulunan Pfizer’lerden 3500 yönetici Pfizer çalışanları tarafından “Great Manager” ödülüne aday gösterildi. Pfizerliler’in 20.000 yönetici arasından kendi adaylarını önermesiyle başlayan süreçte ön eleme ve birinci elemenin ardından ödül komitesi 114 finalist belirledi. Son aşamada yapılan titiz İK çalışmasının ardından merakla beklenen değerlendirme 94 yöneticinin ipi göğüslemesiyle sona erdi. En iyi 94 Pfizer yöneticisine verilen “Great Manager” ödülüne Pfizer Türkiye’de Ulusal Satış Müdürü olarak görev yapmakta olan Tolgay Sevimsavur layık görüldü.

Tolgay Sevimsavur ödülle ilgili şunları söyledi: “Satış işi hem çok zevkli hem de bazen stresli olabilen bir iş. Bu nedenle satış ekibimizle empati kurmaya ve daha iyi performans göstermeleri için ihtiyaçlarını anlamaya çalışıyorum. Onlara güven duyduğumu hissettirmek ve inisiyatif kullanmalarını sağlamak için çalışıyorum. Dünya çapında verilen böyle gurur verici bir ödüle çalışma arkadaşlarım tarafından aday gösterilmek ve 20 bin aday arasından bu ödülü kazanmak benim için paha biçilmez bir mutluluk oldu. Hepsine sonsuz teşekkürlerimi gönderiyorum”.

Son dört yıldır Pfizer’in global organizasyonu çapında verdiği Great Manager ödüllerinde güven, karar alma, inisiyatif verme, yetenek geliştirme gibi kriterlere bakılıyor.