• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

 Bulunduğunuz SayfaAna Sayfa / Pfizer’de Yeni İş birimine Yeni Yönetici

Gaucher hastalığı nedir?

Pfizer’de Yeni İş birimine Yeni Yönetici

​​​​​​​

Gökhan Salmanoğlu, ilaç sektörünün yenilenen gündemine ve yeni iş yapış biçimlerinin kazandığı öneme paralel olarak Pfizer bünyesinde kurulan NeoBusiness Koordinatörlüğü görevine getirildi.

22 Mayıs 2012, İstanbul İlaç sektörü son derece dinamik ve özellikle de son yıllarda ciddi bir dönüşümden geçen bir sektör; Pfizer Türkiye’de son 5 yılda pek çok farklı yeni birim kuruldu. NeoBusiness birimi, değişen ve gelişen ekosistemde, mevcut süreçleri ve kaynakları destekleyerek ve teknolojiyi bir araç olarak kullanarak paydaşlara daha verimli yollardan etkileşim ve iletişim kurmayı, teknolojiyi etkin bir şekilde kullanarak yeni iş yapış modelleri geliştirmeyi hedefliyor.

Pfizer Türkiye NeoBusiness Koordinatörlüğü görevine getirilen Gökhan Salmanoğlu, yeni görevi ile ilgili olarak şöyle konuşuyor: “Türkiye’de 30 milyonu aşkın internet kullanıcısı bulunuyor ve paydaşlarımızın tamamına yakını interneti aktif kullanıyor. Bu ekosistem, ilaç firmalarına dijital ve teknolojik kanallarla yeni iş yapış modelleri geliştirmek için yepyeni fırsatlar sunuyor. Kurulduğundan bu yana birçok yenilikçi projeyi hayata geçiren NeoBusiness takımı ile birlikte sektörde ve Türkiye’de birçok ilke imza atmaya devam edeceğimizden eminim.”

Gökhan Salmanoğlu hakkında

Gokhan Salmano

Gokhan Salmano


ODTÜ Endüstri Mühendisliğinden 2004 yılında onur derecesi ile mezun olan Gökhan Salmanoğlu, çalışma hayatına Aygaz’da pazarlama alanında başladı. Ardından P&G Polonya ve P&G Türkiye bünyesinde çeşitli pazarlama ve dijital pazarlama pozisyonlarında bulunan Salmanoğlu, son olarak Pfizer’de NeoBusiness Koordinatörlüğü görevini üstlendi.

SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.