• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

 Bulunduğunuz SayfaAna Sayfa / Klinik Araştırma Eğitim Programı’na son başvuru tarihi 6 Temmuz 2011

Gaucher hastalığı nedir?

Klinik Araştırma Eğitim Programı’na son başvuru tarihi 6 Temmuz 2011

​​​​​​​

26 Haziran 2011, İstanbul – Uluslararası ve ulusal düzenlemelere ve kılavuzlara uygun ve yüksek standartlarda klinik ilaç araştırmalarının ülkemizde yaygınlaşması için, araştırmacıların bilgilerinin güncellenmesi ve bu alandaki son gelişmelerin araştırmacılarla paylaşılması büyük önem kazanmaktadır.

Bu amaçla, “Klinik Araştırma Eğitim Programı” başlıklı program 09 Temmuz 2011 Cumartesi tarihinde, T.C. Sağlık Bakanlığı, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Pfizer İlaçları işbirliğiyle, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

Eğitim programı, ilaç araştırma ve geliştirme sürecindeki basamakları, araştırmaların etik değerlendirilmesi,sorumluluklar, ulusal ve uluslararası düzenlemeler, çalışma tasarımı, çalışmaların organizasyonu ve yürütülmesi, advers olay bildirimleri, yoklama ve denetleme konularını içermektedir.

Sağlık Bakanlığı onaylı program sonunda, tüm eğitim modüllerine ve sınava katılan tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

Eğitim toplantısına katılım 200 kişi ile sınırlıdır.

Başvurularımız 6 Temmuz 2011 tarihine kadar devam edecek ve 0 312 299 25 91 no’lu telefondan Müge Türesin’e veya muge.turesin@pfizer.com e-posta adresine yapılacaktır. Programımız hekimlere yönelik olup ulaşım ve konaklama sponsorluğu sağlanmamaktadır. Katılımcılara gün sonunda yapılacak sınav sonrasında katılım sertifikası verilecektir.

Sağlık Bakanlığı, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Pfizer işbirliğiyle…

Bu program Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.