• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

 Bulunduğunuz SayfaAna Sayfa / Hakkımızda / Sen Çok Yaşa Projesi Pfizer Türkiye’ye Ödül Getirdi

Sen Çok Yaşa (geçmiş dönem projesi)

Pfizer Türkiye Sen Çok Yaşa Projesi ile 2015 Best Business Awards’da “En İyi Pazarlama Kategorisi”nde ödüle layık görüldü. Best Business Awards İngiltere’nin en prestijli ödülleri arasında gösteriliyor. Ödüle layık görülen şirketlerde aranan kriterler arasında yaptıkları işte mükemmellikten ödün vermemek yer alıyor.

27 Nisan 2014, İstanbul Pfizer Türkiye, sağlıklı yaşama ve yaşlanma bilincini geliştirmeyi hedeflediği ‘Sen Çok Yaşa’ projesi ile gerçekleştirdiği çok boyutlu kamuoyu iletişimi ve farklı paydaşlarla işbirliği içinde yürüttüğü bilinçlendirme çalışmalarıyla İngiltere’nin en önemli pazarlama ödüllerinden biri olan Best Business Award’a layık görüldü. İş ve kişisel ödüller alanında faaliyet gösteren dünya lideri Awards Intelligence tarafından düzenlenen ve 20’den fazla bağımsız ve alanında uzman jüri kadrosuyla Best Business Awards, İngiltere’nin en prestijli ödülü olarak görülüyor.

Pfizer Türkiye’nin En İyi Pazarlama kategorisinde aldığı ödülle ilgili Best Business Awards 2015 jüri başkanı Matt Lumb, “Pfizer Türkiye, son derece kararlı bir şekilde yürüttüğü Sen Çok Yaşa projesi ile her yaştan insanların sağlıklı yaşam konusunda bilgilenmesine yardımcı oluyor. Bu proje kapsamında ‘Sizin işiniz hayalleriniz için çalışmak. Bizim Pfizer’deki işimiz ise onlara ulaşacağınız kadar iyi ve çok yaşamanızı sağlamak’ sloganı ile Pfizer Türkiye, farklı paydaşlarla işbirlikleri, basın ilişkileri, araştırma ve anketler, belgeseller ve halkla buluştukları etkinlikler gibi araçları yaratıcı bir şekilde kullanıyor. Projenin dört ana konusu olan düzenli tarama, beslenme, egzersiz ve hastalıklardan korunma hakkında verdiği mesajlarla Türk halkının sağlığı üzerinde önemli bir etki bırakıyor” dedi.

Pfizer Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Seda Tamur Oğralı şunları söyledi: “Pfizer'in global ölçekte yürüttüğü 'Get Old' projesinin Türkiye ayağı olan 'Sen Çok Yaşa' ile yaşlanma kavramına olan bakış açısını değiştirmeyi hedefliyoruz. Sağlıklı yaşlanma ve dolu dolu yaşama konuları çerçevesinde yürüttüğümüz uzun soluklu itibar projemiz ‘Sen Çok Yaşa’ ile Pfizer olarak tüm dünyada bu alanı sahiplenerek sağlıklı yaşama ve yaşlanma hakkında bir diyalog platformu oluşturmak, sektöre ve topluma öncülük etmek istiyoruz. Bu şekilde, bireylerde sağlıklı ve mutlu yaşama ve yaşlanma bilincini geliştirmeyi, doğru yaşam tercihleri, koruyucu önlemler gibi pek çok konuda insanların ihtiyaç duydukları bilgiyi sunmayı hedefliyoruz. Yaptığımız işin uluslararası ölçekte takdir görmesi de bizim için çok büyük gurur ve mutluluk kaynağı. Aldığımız bu ödülle, projemizi önümüzdeki günlerde çok daha motive bir şekilde farklı kanallarda sürdüreceğiz.’

Best Business Awards İle ilgili daha fazla bilgi için: http://www.bestbusinessawards.co.uk/index.asp

HAKKIMIZDA
TARİHÇEMİZ
DEĞERLERİMİZ
BAŞARI VE ÖDÜLLERİMİZ
YÖNETİM TAKIMI
BASIN ODASI
SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.