Skip directly to content

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Pfizer İlaçları Ltd Şti Türkiye olarak, ilaç tedariği ve hastalara iletilmesi faaliyetlerimizde, “Toplumun Sağlığını ve Yaşam Kalitesini İyileştirme” misyonumuz doğrultusunda, aşağıdaki kalite amaç ve hedeflerimizi benimsiyoruz.

Hastalara, yaşamlarını belirgin bir biçimde iyileştirecek kaliteli ürünler tedarik ederiz. Ürün tedariğinde, tedarik sürekliliği ve maliyet arasında dengeyi sağlarız.

Müşterilerimiz ve paydaşlarımızla birlikte çalışarak, değişken pazar koşullarına ve ihtiyaçlara, kaliteli ürünler ile cevap veririz. Yeni ürünlerin Türkiye pazarına tedarik edilmesi için uygun kanalları belirleriz.

Operasyonlarda “Sıfır Hata” hedefi ile çalışırız. Operasyonel Mükemmellik araçları ile Devamlı İyileştirme Kültürünü benimser, 6-sigma ve yalın araçları ile proje yapılmasını sağlarız.

Kalite ve Uyum gerekliliklerini tam olarak gerçekleştiririz. Ürün Kalitesi ve EHS için yenilikçi yaklaşımlar edinir ve geliştiririz. Ürün Kalitesi ve Çalışma Güvenliğini sahipleniriz.

Yukarıdaki ilke ve hedefler doğrultusunda performansımızı değerlendiriyor ve denetliyoruz. Kalite’yi herkesin sorumluluğu olarak gördüğümüzü, bütün faaliyetlerimizi bu doğrultuda yürüttüğümüzü beyan ederiz.

Teknik Genel Müdür 
 

Devrim Çavuşoğlu