Skip directly to content

Cevap Arıyorum

Pfizer’deki part time olanakları nelerdir?

Pfizer'de üniversite ve yüksek lisans öğrencileri için part-time çalışma olanağı vardır. Part-time iş olanaklarıyla ilgileniyorsanız internet sitemizde mevcut bulunan staj başvurusu ilanımıza, part-time iş olanaklarıyla ilgilendiğiniz belirten bir önyazı ile özgeçmişinizi gönderiniz. Elektronik posta, faks veya elden ulaştırılan özgeçmişler değerlendirme kapsamına alınmayacaktır.

Üniversite öğrencilerine burs veriyor musunuz? Veriyorsanız şartlar neler?

Pfizer İlaçları Ltd. Şti. olarak, kurumsal prosedürümüz gereği bireysel sponsor olamamızdan dolayı, eğitim burslarımızda TEV (Türk Eğitim Vakfı) ile işbirliği içinde çalışmaktayız. Türkiye'nin bir çok farklı ilinde yaşayan 60 üniversite öğrencisine TEV ile koordineli olarak Pfizer eğitim bursu verilmektedir. Türkiye Eğitim Vakfı (212 - 217 58 58) ile irtibata geçmenizi ve sizi oraya Pfizer'in yönlendirdiğini bildirmenizi rica ederiz. Kendileri sizinle görüşecek ve TEV'in burs verme kriterlerine uygunluğunu değerlendirerek sizi yönlendireceklerdir.

İş olanakları konusunda bilgi alabilir miyim?

Pfizer'deki iş olanakları ile ilgili "Bize Başvurun" sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Pfizer'de divizyonlar / departmanlar arası rotasyon mümkün müdür?

Evet. Pfizer'de yöneticiler her zaman kendi içimizde yetiştirildiğinden, kişilerin yönetici pozisyonlarına gelebilmeleri için farklı vizyon ve bakış açıları kazanmaları önemlidir. Bu açıdan Pfizer' de rotasyon yaygın olarak uygulanır.

Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz