• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

 Bulunduğunuz Sayfa : Ana Sayfa / Didem Aydın, Pfizer’in Doğu Avrupa Onkoloji Medikal Müdürü oldu

Didem Aydın, Pfizer’in Doğu Avrupa Onkoloji Medikal Müdürü oldu

Pfizer’e katıldığı günden bu yana anti-infektif, aşı ve onkoloji gruplarında üstlendiği tüm rollerde görevini başarıyla yürüten ve Onkoloji Medikal bünyesinde Kıdemli Medikal Müdür olarak görev yapan Didem Aydın, Ekim 2015 itibariyle Doğu Avrupa Meme Kanseri Medikal Müdürü olarak atandı.

Pfizer Onkoloji Medikal bünyesinde Kıdemli Medikal Müdür olarak görev alan Didem Aydın, Doğu Avrupa Meme Kanseri Medikal Müdürü olarak atandı. Didem Aydın, onkoloji ekibine katıldığı günden itibaren Pfizer onkoloji portföyünün ve ekibinin stratejik planlama ve gelişmesinde etkin rol almıştı.

Pfizer Doğu Avrupa Meme Kanseri Medikal Müdürü Didem Aydın yeni görevi hakkında şunları söyledi: “Pfizer Onkoloji olarak devlet, hasta, hasta yakınları, doktorlarımız gibi kanseri yenmeye çalışan farklı paydaşlarla işbirliğini temel alan bir birimin parçasıyız. Kadınlarda en yaygın görülen kanserlerden biri olan meme kanserine karşı yenilikçi ilaçlar geliştirmek ve bu kadınların yaşamlarında bir etki yaratabilmek bizim için çok değerli.”

Didem Aydın hakkında

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü’nde Araştırma Görevlisi olarak çalışmaya başladı ve 2006 yılında Tümor Biyolojisi ve İmmünolojisi üzerine doktora/PhD derecesini aynı enstitüden aldı. 2006-2008 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İmmünoloji Departmanı ve Hematoloji/Onkoloji Departmanı Kök Hücre Transplantasyon Ünitesi’nde Yrd. Doç. Doktor ve 2008-2011 yılları arasında Milano San Raffaele Telethon Gen Tedavisi Enstitüsü’nde post-doktoral araştırmacı olarak immünoloji ve onkoloji üzerine çalışmalar yaptı. Pfizer ailesine 2011 yılında Anti-infektif Medikal Müdürü olarak katılan Didem Aydın, ardından pediatrik ve erişkin endikasyonlarından sorumlu Prevenar Medikal Müdürlüğü görevinde bulundu. 2014 temmuz ayından itibaren Pfizer Onkoloji’de renal hücreli kanser portföyü ve meme kanserinden sorumlu Kıdemli Medikal Müdür olarak çalışıyordu.

SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.