• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

 Bulunduğunuz SayfaAna Sayfa / “Benim Şehrimden Görüntüler” projesi ile Pfizerlilerin fotoğrafları toplantı odalarının duvarlarını süslüyor

Gaucher hastalığı nedir?

“Benim Şehrimden Görüntüler” projesi ile Pfizerlilerin fotoğrafları toplantı odalarının duvarlarını süslüyor

​​​​​​​

Pfizer Türkiye’de düzenlenen “Benim Şehrimden Görüntüler” projesi kapsamında, Pfizer’in merkez ofisinin 12 toplantı odası Pfizerlilerin yaşadıkları şehirlerin güzelliklerini yansıttıkları fotoğraflarla süslendi. Projeye 43 Pfizerli 140 fotoğraf ile katıldı. Toplantı salonları bu beldelerin isimleriyle anılırken çalışanların fotoğrafları salonların duvarlarında ölümsüzleşti.

25 Ocak 2012, İstanbul - Pfizerliler toplantı odalarının isimlerini aldığı Alanya, İskenderun, Aliağa, Asos, Ayvalık, Bodrum, Bursa, Cunda, Çeşme, Didim, Kuşadası, Ortaköy, Arnavutköy ve daha pek çok şehir ve beldede çektikleri fotoğraflarla bu beldelerin isimlerini alan toplantı odalarına hayat verdiler. Söz konusu beldelerde çektikleri manzara fotoğraflarından seçilenler, Pfizer Ortaköy binalarında bulunan ilgili toplantı odalarında ve Pfizer Türkiye ile Pfizer Kariyer Facebook sayfasında sergilenmeye başlandı. Fotoğrafların sahiplerinin isimleri de fotoğrafların yanında yer aldı. Böylece, Pfizer toplantı salonlarını yemyeşil ormanlardan masmavi denizlere kadar pek çok farklı manzara fotoğrafıyla güzelleştirmenin yanı sıra çeşitli İK hedeflerinin gerçekleşmesi de hedeflendi.

Çalışanların çektikleri fotoğrafların şirket odalarında kendi isimleriyle birlikte yer almasıyla çalışan bağlılığının ve motivasyonunun artırılması amaçlandı. Pfizerliler böylece hem bu güzel beldelerde yaşadıkları anılar hakkında sohbet etme fırsatı buldular hem de kendi ürettikleri bir çalışmanın pozitif bir şirket atmosferi ile bütünleştiğine tanık oldular. Proje, Pfizer Türkiye’nin çalışanların bireysel başarı ve faaliyetlerine daha fazla yer vermeyi amaçlayan İK stratejisine paralel olarak gerçekleştirildi.

SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.