• Kullanım Koşulları

  • Aydınlatma Metni

  • Site Haritası

  • Bize Ulaşın

  • ​​​​​​​Bilgi Toplumu Hizmetleri

  • Gizlilik Politikası

  • Çerez Politikası

  • Pfizer Worldwide

HOT TOPIC Placeholder

Bulunduğunuz Sayfa : Ana Sayfa / Uluslararası Ar-Ge Ağı

Uluslararası Ar-Ge Ağı

2009 yılında Wyeth birleşmesiyle artık daha geniş ve çeşitlendirilmiş global ürün portföyüne sahip olmanın yanı sıra; biyoteknoloji, aşılar, sağlık ürünleri, beslenme ve hayvan sağlığı alanlarındaki olanaklarını da güçlendiren Pfizer, dünyanın lider biyofarmasötik ürün şirketi olma sorumluluğunu üstlenmiştir. İki şirketin birleşmesiyle henüz araştırma geliştirme aşamasında olan güçlü ürünlerle birlikte dünyanın en iyi bilim adamlarını da bünyesinde barındırmaya başlayan Pfizer, öncü bir bilimsel konuma ve insan sağlığına daha fazla katkıda bulunacak üretim olanağına sahip olmuştur.

Araştırma ve geliştirme süreci boyunca, Pfizer’in 9 araştırma birimi ve üç iş birimi, ilaç ve aşılarımızın dizayn ve optimize edilmesinden sorumlu birçok partner birim tarafından desteklenmektedir. Bu partner birimler Tıbbi Kimya, Farmasötik Bilimler, İlaç Güvenliliği, Ruhsatlandırma ve Geliştirme Operasyonları’nı içermektedir. Partner birimler her tedaviyi, hastalar için optimize etmeye yönelik önemli uzmanlıklara sahiptir.

Pfizer’in ürün geliştirme hattında bugün, toplamda 400 civarında proje yer almaktadır.

AR-GE
İLAÇTA AR-GE, TÜRKİYE ve PFIZER
ULUSLARARASI AR-GE AĞI
PFIZER AR-GE MERKEZLERİ
SAĞLIĞINIZCovid-19ÜrünlerimizHastalıklar ve TedavileriHastalık PlatformlarıAMACIMIZHakkımızdaTari̇hçemi̇zDeğerleri̇mi̇zBaşari ve Ödülleri̇mi̇zYönetim TakımıPfizer ve ToplumSen Çok YaşaPFIZERLİ OLMAKBurada Sınır YokAçık PozisyonlarSık Sorulan SorularPFIZER'DE BILIMAr-Geİlaçta Ar-Ge, Türkiye ve PfizerPfizer Ar-Ge MerkezleriUluslararası Ar-Ge AğıCovid-19

Web Sitesi Sorumlusu: Beyza Yazıcılar

Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.
Sitemizin ürünler bölümü sağlık mesleği mensupları içindir. Soru, öneri ve taleplerinizi bize Bize Ulaşın linkinden iletebilirsiniz.