Skip directly to content

İş Geliştirme

Pfizer olarak, 1957’den beri Türkiye’de daha sağlıklı bir yaşam için çalışıyoruz. Dünyanın önde gelen biyofarmasötik şirketi olmanın verdiği sorumlulukla, kendi geliştirdiğimiz yenilikçi biyoteknolojik ürünleri, küçük moleküllü ilaçları, aşıları, beslenme ve tüketici ürünlerini Türk toplumunun hizmetine sunuyoruz. İlaçlarımız insanların hasta olduklarında kendilerini daha iyi hissetmelerini, iyileşmelerini; aşı ve vitaminlerimiz ise insanların hasta olmalarını önlemeye yardımcı oluyor. Dünyanın en çok Ar-Ge yatırımı yapan ilaç şirketi olan Pfizer’in başarısının ardındaki en önemli kaynak, nitelikli insan gücüdür. Araştırmacılarımız Türkiye dahil dünya genelinde hastalarımız için en iyi ürünleri sunmak üzere araştırma-geliştirme çalışmalarını sürdürüyor.

Kendi geliştirdiğimiz ürünlere ek olarak, üniversiteler, araştırma merkezleri ve farklı firmalarla toplumun hizmetine sunabileceğimiz diğer yenilikçi tedavi yöntemleri için işbirliklerine gidiyoruz.

Bu ortaklıklarda, başta toplumun sağlık gereksinimlerini karşılayacak şekilde, birlikte çalıştığımız tüm paydaşlarımızın yararının gözetilmesi her zaman birinci önceliğimizdir. Pfizer’i ülkemizde ve dünyada en başarılı ilaç firmalarından biri yapan özelliklerden biri de hastalara en iyi ürünleri sunmak için yeniliklere ve işbirliklerine açık olmasıdır.

Şirketler ve kurumlar arası işbirlikleri, günümüzün hızlı ve değişken iş dünyasına ayak uydurabilmenin zorunlu çözümlerinden biri olmuştur. Pfizer ile yapılan işbirlikleri, ortaklarının olanaklarıyla Pfizer’in geniş portföyünün ve kendini kanıtlamış satış ve pazarlama tecrübesinin birleştirilmesini sağlar.

Şirketimizin satış, pazarlama ve üretim alanlarındaki benzersiz başarıları tüm dünyadaki ilaç endüstrisi tarafından takdir edilmektedir. Halen dünyanın en büyük ilaç firması olan Pfizer, dünya çapındaki küresel bilgi birikimini birlikte çalıştığı iş ortaklarının yararlanması için paylaşmaktan çekinmez.

Bunlara ek olarak, Türkiye’de ürün lisanslamak, ortak ürün pazarlamak ve satış hizmeti sağlamak başta olmak üzere, yaptığımız işbirlikleri ile bütün tarafların gereksinimlerini karşılayan modeller yaratılmıştır.

Yenilikçi ürünleri toplumun kullanımına sunabilmek, farklı alanlarda bizimle işbirliği imkanlarını konuşmak ve daha fazla bilgi almak için [email protected]’a e-posta atabilirsiniz.