‭(Hidden)‬ TR Popup

Pfizer Captain Pharma 2015 Yarışması Sonuçlandı

Pfizer’in, kariyer yolculuğuna Türkiye’nin gözde sektörlerinden ilaç sektöründe başlamak isteyenler için hazırladığı online iş yönetimi oyunu Captain Pharma’nın finali 15 Mayıs’ta gerçekleşti. Yazının devamı için tıklayınız »

Sen Çok Yaşa Projesi Pfizer Türkiye’ye Ödül Getirdi

Pfizer Türkiye Sen Çok Yaşa Projesi ile 2015 Best Business Awards’da “En İyi Pazarlama Kategorisi”nde ödüle layık görüldü. Best Business Awards İngiltere’nin en prestijli ödülleri arasında gösteriliyor. Ödüle layık görülen şirketlerde aranan kriterler arasında yaptıkları işte mükemmellikten ödün vermemek yer alıyor.Yazının devamı için tıklayınız »

UfakBirAra.com 1 yılı ödüllerle geride bıraktı!

Yoğun iş yükü ve temposuyla çalışan aile hekimlerinin ufak bir ara verdiklerinde mesleki ve sosyal açıdan kendilerini güncelleme isteklerini karşılamak için Pfizer Türkiye tarafından hayata geçirilen UfakBirAra.com 1. yaşını ödüllerle geride bırakırken, 2015’e yenilenen tasarımı ve içerikleriyle girdi. Aile hekimlerine hizmet veren platform 3 bini aşkın üyeye sahip.Yazının devamı için tıklayınız »

Pfizer Türkiye, daha sağlıklı bir yaşam için Sen Çok Yaşa Günü’nü Ortaköy Meydanı’nda kutladı!

Pfizer Türkiye, Sen Çok Yaşa Günü’nü 30 Eylül'de İstanbul, Ortaköy Meydanı’nda çok sayıda ziyaretçinin katılımıyla kutladı. Katılımcılar gün boyunca sağlıkları hakkında merak ettikleri birçok soruya yanıt alırken, uzman diyetisyenler, spor eğitmenleri ve doktorların danışmanlığında daha sağlıklı bir yaşama adım attı.Yazının devamı için tıklayınız »

Facebook’ta Pfizer

Twitter’da Pfizer

Yazı harfAAA
Hekim ve Eczacılar İçin
Pfizer ürünleri ile ilgili detaylı bilgiye buradanulaşabilirsiniz.»Bize Ulaşın
Tüm sorularınız için lütfen Bize Ulaşın formuna tıklayınız.»