Oyunu kazandı, Pfizer’de part time işe alındı

Pfizer’in kariyer yolculuğuna Türkiye’nin gözde sektörlerinden ilaç sektöründe başlamak isteyenler için hazırladığı online iş yönetimi oyunu Captain Pharma’da finalistler, 23 Mayıs’ta Pfizer’in İstanbul, Ortaköy’deki genel merkezinde yarıştı. Yazının devamı için tıklayınız »

Türkiye’nin 100 yılı deviren asırlık yüzleri belgesel oldu!

Gazeteci ve yönetmen Nebil Özgentürk ile Bir Yudum İnsan ekibi, Pfizer’in Sen Çok Yaşa kampanyası dahilinde destek verdiği belgesel için Türkiye'nin dört bir yanında 100 yaşını aşmış insanlarımızın izini sürdü. Yazının devamı için tıklayınız »

Pfizer Türkiye Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödülleri’nde üç kategoride birincilik kazandı!

Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödülleri'nde Pfizer Türkiye üç farklı projesiyle “En iyi kariyer odaklı proje”, “En iyi WOM projesi” ve “En iyi e-detailing” kategorilerinde birincilik ödülü aldı. Yazının devamı için tıklayınız »

Aile Hekimleri için ufakbirara!

Aile hekimlerinin teşhisten tedaviye, hukuktan kendi alanlarında merak ettiklerine kadar tüm sorularına, her an her yerden erişerek uzman danışmanlar aracılığıyla cevap bulabilecekleri bir platform olan ufakbirara.com, aile hekimlerinin hizmetine girdi. Yazının devamı için tıklayınız »

Pfizer’in Bilimsel Araştırmaya ve Genç Araştırmacılara Desteği Devam Ediyor

Pfizer 18. kez düzenlediği “Pfizer Bilimsel Araştırma Yarışması”nda çocuklarda ve erişkinlerde aşı konulu projeler arasından seçilen araştırmaları ödüllendirdi. Yazının devamı için tıklayınız »

Yazı harfAAA
Hekim ve Eczacılar İçin
Pfizer ürünleri ile ilgili detaylı bilgiye buradanulaşabilirsiniz.»Bize Ulaşın
Tüm sorularınız için lütfen Bize Ulaşın formuna tıklayınız.»