‭(Hidden)‬ TR Popup

UfakBirAra.com 1 yılı ödüllerle geride bıraktı!

Yoğun iş yükü ve temposuyla çalışan aile hekimlerinin ufak bir ara verdiklerinde mesleki ve sosyal açıdan kendilerini güncelleme isteklerini karşılamak için Pfizer Türkiye tarafından hayata geçirilen UfakBirAra.com 1. yaşını ödüllerle geride bırakırken, 2015’e yenilenen tasarımı ve içerikleriyle girdi. Aile hekimlerine hizmet veren platform 3 bini aşkın üyeye sahip.Yazının devamı için tıklayınız »

Pfizer Türkiye, daha sağlıklı bir yaşam için Sen Çok Yaşa Günü’nü Ortaköy Meydanı’nda kutladı!

Pfizer Türkiye, Sen Çok Yaşa Günü’nü 30 Eylül'de İstanbul, Ortaköy Meydanı’nda çok sayıda ziyaretçinin katılımıyla kutladı. Katılımcılar gün boyunca sağlıkları hakkında merak ettikleri birçok soruya yanıt alırken, uzman diyetisyenler, spor eğitmenleri ve doktorların danışmanlığında daha sağlıklı bir yaşama adım attı.Yazının devamı için tıklayınız »

Oyunu kazandı, Pfizer’de part time işe alındı

Pfizer’in kariyer yolculuğuna Türkiye’nin gözde sektörlerinden ilaç sektöründe başlamak isteyenler için hazırladığı online iş yönetimi oyunu Captain Pharma’da finalistler, 23 Mayıs’ta Pfizer’in İstanbul, Ortaköy’deki genel merkezinde yarıştı. Yazının devamı için tıklayınız »

Türkiye’nin 100 yılı deviren asırlık yüzleri belgesel oldu!

Gazeteci ve yönetmen Nebil Özgentürk ile Bir Yudum İnsan ekibi, Pfizer’in Sen Çok Yaşa kampanyası dahilinde destek verdiği belgesel için Türkiye'nin dört bir yanında 100 yaşını aşmış insanlarımızın izini sürdü. Yazının devamı için tıklayınız »

Facebook’ta Pfizer

Twitter’da Pfizer

Yazı harfAAA
Hekim ve Eczacılar İçin
Pfizer ürünleri ile ilgili detaylı bilgiye buradanulaşabilirsiniz.»Bize Ulaşın
Tüm sorularınız için lütfen Bize Ulaşın formuna tıklayınız.»