‭(Hidden)‬ TR Popup

“Yeni Hikayeler” projesi Bennu Gerede’nin kadrajında hayat buldu

Moda tasarımcısı Hatice Gökçe’nin, Pfizer Onkoloji işbirliğiyle gerçekleştirdiği “Yeni Hikayeler” projesinin hedefi meme kanseri hakkında toplumsal farkındalık yaratmak. Yazının devamı için tıklayınız »

‘Asırlık Yüzler: Yüzyılın Sağlığı, Yüzyılın Tanıklığı’ belgeseli ufakbirara.com’da…

Türkiye’nin dört bir yanında 100 yaşını aşmış asırlık 27 çınar ile söyleşiler, hayatlarından farklı hikayeler ve sırları şimdi Ufakbirara.com’da. Yazının devamı için tıklayınız »

Pfizer Captain Pharma 2015 Yarışması Sonuçlandı

Pfizer’in, kariyer yolculuğuna Türkiye’nin gözde sektörlerinden ilaç sektöründe başlamak isteyenler için hazırladığı online iş yönetimi oyunu Captain Pharma’nın finali 15 Mayıs’ta gerçekleşti. Yazının devamı için tıklayınız »

Sen Çok Yaşa Projesi Pfizer Türkiye’ye Ödül Getirdi

Pfizer Türkiye Sen Çok Yaşa Projesi ile 2015 Best Business Awards’da “En İyi Pazarlama Kategorisi”nde ödüle layık görüldü. Best Business Awards İngiltere’nin en prestijli ödülleri arasında gösteriliyor. Ödüle layık görülen şirketlerde aranan kriterler arasında yaptıkları işte mükemmellikten ödün vermemek yer alıyor.Yazının devamı için tıklayınız »

UfakBirAra.com 1 yılı ödüllerle geride bıraktı!

Yoğun iş yükü ve temposuyla çalışan aile hekimlerinin ufak bir ara verdiklerinde mesleki ve sosyal açıdan kendilerini güncelleme isteklerini karşılamak için Pfizer Türkiye tarafından hayata geçirilen UfakBirAra.com 1. yaşını ödüllerle geride bırakırken, 2015’e yenilenen tasarımı ve içerikleriyle girdi. Aile hekimlerine hizmet veren platform 3 bini aşkın üyeye sahip.Yazının devamı için tıklayınız »

Facebook’ta Pfizer

Twitter’da Pfizer

Yazı harfAAA
Hekim ve Eczacılar İçin
Pfizer ürünleri ile ilgili detaylı bilgiye buradanulaşabilirsiniz.»Bize Ulaşın
Tüm sorularınız için lütfen Bize Ulaşın formuna tıklayınız.»